KRAJSKÁ ORGANIZÁCIA KOŠICE
Letná č. 45, 040 01 Košice
tel/fax: 055 / 671 13 61
e-mail:  krajke@strana-smer.sk
CENTRÁLA STRANY BRATISLAVA
tel/fax: 02 / 4342 62 97
e-mail:  tajomnik@strana-smer.sk
ĎALŠIE ODKAZY
Krajská rada
Okresné kancelárie
Poslanci v NR SR
Primátori, starostovia
Informácie
Informácie o KSK
Noviny SMERU
Fotogaléria
Napíšte nám
Prihláška

Výsledky komunálnych volieb pre SMER - SD

Dátum: 05.02.2007

Počet zvolených primátorov za SMER - SD v kraji: 3
Počet zvolených primátorov s podporou strany SMER - SD v kraji: 2
Počet zvolených starostov za SMER - SD v kraji: 86
Počet zvolených starostov s podporou strany SMER - SD v kraji: 56
Počet zvolených poslancov mestských a obecných zastupiteľstiev za SMER - SD v kraji: 731

Primátori (3)


Vladislav LACIAK - Rožňava
Viliam ZÁHORČÁK - Michalovce
Ján VOLNÝ - Spišská Nová Ves

Starostovia (86)


KOŠICE (3)
Pavol MUTAFOV - Košice - Západ
Monika SMOLKOVÁ - Košice - Dargovských hrdinov
Dušan PETRENKA - Košická Nová Ves

KOŠICE - OKOLIE (26)
Viliam BAČO - Bidovce
Vincent ZÁMBORSKÝ - Blažice
František HLAVATÝ - Boliarov
Peter TAIŠ - Bunetice
Mária POTOČŇÁKOVÁ - Hodkovce
Stanislav BERNÁT - Hyľov
Ján PEKĽANSKÝ - Chrastné
Vincent KUNDRÁT - Kalša
Anna BOMBÁROVÁ - Kecerovce
Emil ONDRÍK - Kecerovský Lipovec
František KOĽVEK - Košická Belá
Gabriela UCHÁĽOVÁ - Košický Klečenov
Jaroslav ŠIMKO - Kráľovce
Iveta HORVÁTOVÁ - Mudrovce
Jozef VÉBER - Nižná Myšľa
Anton ŠIMČÁK - Nová Polhora
Marta SEHNALOVÁ - Paňovce
František PETRO - Ploské
Miroslav BAČENKO - Seňa
Ladislav HARDA - Slanec
Milan DIHENEŠČÍK - Slanské Nové Mesto
Nataša MASARYKOVÁ - Tršťany
Ján MIKLÓŠ - Vyšná Kamenica
Stanislav RUSNÁK - Zlatá Idka
Franjo HOUDEK - Čižatice
Karol DZUGAS - Košická Polianka

GELNICA (8)
Ján MAJERNÍK - Kluknava
Marián BURKUŠ - Jaklovce
Rudolf KUŠNÍR - Kojšov
Ľudovít KUJNISCH - Mníšek nad Hnilcom
Ján GREGA - Smolnická Huta
Margita BRUTOVSKÁ - Smolník
Oskar MUNICH - Švedlár
Dušan DANIEL - Nálepkovo

MICHALOVCE (11)
Jozef MAŠČENÍK - Hatalov
Mariana ŠIMKOVÁ - Hažín
Helena KRÁĽOVÁ - Hnojné
Eduard BALÁŽ - Lúčky
Juraj KRIŠKA - Poruba pod Vihorlatom
Stanislav PASTIRIK - Kačanov
Marek KEHER - Stretava
Vladimír PAVLOV - Šamudovce
Robert KOBA - Trhovište
Ján VARGA - Závadka
Vladimír DOCI - Bracovce

TREBIŠOV (12)
Ján Juraj BYSTRÁNSKY - Borša
Margaréta KURUCOVÁ - Brezina
Katarína FEDOROVÁ - Byšta
Andrej MARCIN - Dvorianky
Helena ZUSKÁČOVÁ - Hraň
Miroslav BODNÁR - Hrčeľ
Pavol DUČ - Kožuchov
Ján BOROVSKÝ - Nový Ruskov
Vladimír KRÁĽOVSKÝ - Slivník
Alena KOVÁČOVÁ - Veľké Ozorovce
Ľudovít TARR - Veľký Horeš
Milan TOMKO - Zemplínsky Branč

ROŽŇAVA (10)
Ján CHANAS - Gemerská Poloma
Ján KOLESÁR - Kobeliarovo
Ondrej LIPTÁK - Markuška
Ján VIELOHA - Nižná Slaná
Vladimír PASTRNÁK - Petrovo
Viktor VÁPENÍK - Rozložná
Ján BABIČ - Rožňavské Bystré
Ján JAKUBOVSKÝ - Slavoška
Miloš NÉMETH - Stratená
Juraj KOVÁČ - Vlachovo

SPIŠSKÁ NOVÁ VES (2)
Ján ŠOFRANKO - Markušovce
Jozef GARDOŠÍK - Olcnava

SOBRANCE (18)
Miloslava FEDOROVÁ - Fekišovce
Eva LANDOVÁ - Remetské Hámre
Miroslav GEJDUŠ - Vyšná Rybnica
Martin DOLINIČ - Vyšné Remety
Miloslava UHĽAROVÁ - Ruskovce
Martin KONTRA - Blatná Polianka
Ján HRIC - Záhor
Ján GAJDOŠ - Lekárovce
Michal SEMAČ - Pinkovce
Peter SEKERÁK - Priekopa
Pavol GENGEĽ - Vojnatina
Ján SKYBA - Choňkovce
Jozef HRINKANIČ - Koňuš
Ondrej PETRUŇ - Beňatina
Ján SAKULIČ - Ruská Bystrá
Stanislav ZUBAJ - Tibava
Jana OLEXOVÁ - Hlivištia
Božena HOFEROVÁ - Nižná Rybnica